ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 5-0.

2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ .3-0
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ .0-2
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ .1-3
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ .3-1

13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
15. ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
16. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.0-1
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ .0-0
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ .3-1

20. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ.0-0
26. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ.1-1
27. ΒΥΡΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ.1-2
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ.1-1
29. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ.0-5

30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ.1-2
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ .4-0
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ .2-1
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.2-2
37. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ .2-2

38. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗ.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ .0-6

42. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
43. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 10:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/11/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
45. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

47. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.1-2
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ .1-0

49. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/11/18 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
50. ΑΡΙΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/11/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
53. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/11/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/11/18 13:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
56. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

58. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ .4-1
59. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ .3-2
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ .1-2

61. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
62. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/11/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/11/18 12:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s